Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Перші вибори в ОТГ

У цю неділю в Росошанській та Староприлуцькій об’єднаних територіальних громадах відбулися перші вибори!

Одним із ключових напрямів реформи децентралізації влади в Україні є створення ефективної системи місцевого самоврядування. 29 жовтня 2017 в Росошанській та Староприлуцькій ОТГ відбулися перші вибори депутатів сільських рад і відповідно  голів територіальних громад. Проведення перших виборів є заключним етапом об’єднання територіальних громад та набуття повноважень новими органами самоврядування. 

До складу Росошанської ОТГ увійшли населені пункти: с. Росоша, селище Липовець, с. Очитків. До складу Староприлуцької ОТГ увійшли села Стара та Нова Прилуки.
Загальна явка виборців 29 жовтня 2017 року склала у Росошанській ОТГ  біля 55.0 %, у Староприлуцькій -55.9 відсотка. Всього виборців у цих об’єднаних територіальних громадах 4683.
За посаду Росошанського сільського голови боролися два кандидати. Перемогу у виборчих перегонах отримав Володимир Сличук. На 14 депутатських мандатів Росошанської об’єднаної територіальної громади до виборчих бюлетенів внесені кандидати. Хто з них переміг дізнаємось після остаточного підрахунку виборчих голосів та підписання протоколів. На посаду голови Старолуцької ОТГ претендували 4 кандидати, у виборах переміг Віктор Любченко .

До виборчих бюлетенів внесено було кандидатів у депутати об`єднаної територіальної громади, із них обрано 13.
Порушень під час виборчого процесу не зафіксовано, відзначено активну громадську позицію виборців, яка проявилася  явкою на виборчі дільниці. Об'єднання громад – це нові можливості для ініціативних, відповідальних і небайдужих громадян, для тих, хто вже сьогодні прагне створювати у своїх громадах краще майбутнє.
Остаточні результати виборів у обидві  об’єднані територіальні громади будуть оприлюднені у відповідні  терміни, згідно з чинним законодавством.

Повернутись