Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ ЛИПОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ З РУКОПАШНОГО БОЮ

21 січня, відбувся Перший чемпіонат Липовецького району з рукопашного бою, присвячений Дню Соборності України. 
До спортивної зали Вахнівської загальноосвітньої школи з’їхалися учасники з трьох найбільших осередків Спортивного молодіжно-дитячого об’єднання «Оріон»: Турбівського, Липовецького та Вахнівського. Залу заповнили вболівальники: батьки, дідусі і бабусі, однокласники, друзі, гості.

Спортивний захід привітальним словом відкрила сільський голова Вахнівки Ганна Нагорна, побажавши учасникам здоров’я, успіхів і перемог. Депутат районної ради, співорганізатор змагань, Юрій Задворний привітав присутніх з першим у районі чемпіонатом такого рівня і побажав застосовувати набуті знання та навички лише для добрих справ.

Наставник Вахнівського храму Пресвятої Богородиці отець Юрій благословив учасників, помолившись і попросивши для них у Бога благословення та допомоги: «На кожних змаганнях є переможці і переможені, хтось переможе, а хтось програє, але не варто засмучуватись, життя триває. І у кожного з вас ще буде багато перемог! Доброго здоров’я, миру над головою і усім перемоги».

Ініціатор та організатор змагань, керівник Спортивного молодіжно-дитячого об’єднання «Оріон» Василь Авраменко розпочав змагання зі звернення до батьків і учасників: «Сьогодні будуть і перемоги, і поразки. Так буває і в житті. Тож і зі сльозами, і з розчаруваннями потрібно впоратися. На татамі не має бути зайвих емоцій. Бо саме тут – на татамі -- вирішується все. Саме цей вид спорту став важливою частиною життя для багатьох учасників сьогоднішніх змагань. І це велика справа: забрати дітей від комп’ютерів та інших гаджетів й робити їх здоровішими, розумнішими, сильнішими, справжніми громадянами своєї держави».
 

Слова вдячності за сприяння і допомогу в організації спортивного заходу  висловлено сільському голові Вахнівки Ганні Нагорній, депутату районної ради Юрію Задворному, директору Вахнівської загальноосвітньої школи Тамарі Шевченко, багатьом активістам та меценатам вручено подяки за допомогу у розбудові клубів «Оріону».

Після музичних привітань від гурту «Україночка», дыти урочисто виконали  Гімн України і змагання розпочались. Змагались діти трьох вікових категорій. Своєю технікою та майстерністю дивували спортсмени вікової категорії 14-15 років. Навіть на татамі елегантно боролися у поєдинку дівчата і теж викликали особливе захоплення у вболівальників. Словом, переможених  не було. Бо кожен, хто прийшов у спорт і хоч раз опинився на татамі з суперником, вже є переможцем. І хай когось немає сьогодні у списках призерів, хтось ледь стримував сльози, хтось плакав і не приховував сліз, але кожен отримав досвід, емоції, гарт. А це безцінне.

Переможцями Першого чемпіонату у Липовецькому районі з рукопашного бою стали: 
спортсмени з Турбова -- Роман Штельмах, Ярослав Приймак, Ярослав Дубовий, Артем Коломієць, Назар Мельник, Дмитро Четвер, Вадим Рябіщук, Дмитро Лукащук, Владислав Приймак, Владислав Сема, Ілля Гудзь, Олексій Ворончук, Владислав Пятковський, Анастасія Жукова, Вікторія Мельник, Дмитро Кердун, Сергій Кердун, Діана Матвієнко, Михайло Любарець, Іван Мусієнко, Антон Сидоренко, 
спортсмени з Липовця – Дмитро Кравчук, Іван Боджук’ян, Олександр Кацімон.

Загальнокомандне перше місце на Першому Чемпіонаті у Липовецькому районі з рукопашного бою виборов турбівський осередок, друге місце – за господарями змагань вахнівчанами,  липовчани отримали третє місце. Загалом команди згуртувалися і ще більше здружилися, позитив від заходу перекрив усі інші емоції і нюанси: поразки, травми, розчарування. Перемогла цього разу не дружба, навіть вона не кожного разу перемагає (хоча неозброєним оком помітно дружню підтримку у командах). Перемогла віра у краще, бо коли лунає Гімн України, який виконують діти, поклавши руку на серце, то щиро віриш,  що нас чекає мирне життя під мирним небом.
Слава Україні!

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись