Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ПЕРШИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ ВЛАДИСЛАВА ВАСИЛЬЧЕНКА

У залі засідань районної ради проходять не тільки сесійні засідання, колегії та наради, сьогодні тут відбулось надзвичайно гарне свято пісні , яке подарував липовчанам Владислав Васильченко, лауреат та переможець обласних , Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та Фестивалів пісні.Сьогоднішній концерт це, свого роду , показник річної співпраці юного виконавця із школою-майстернею фестивалю "Червона рута"-експериментальною лабораторією з підготовки молодих ще невідомих виконавців до професійної концертної діяльності. Юний талант прийшли підтримати родина: мама, бабуся, дядько,друзі, учні Липовецької музичної школи та липовчани. 
Вболівали за свого підопічного і викладачі вокального співу Галина Навроцька, яка навчає Влада мистецтву вокалу з п"ятирічного віку, та викладач приватної школи "Дельфін" Марія Бородуліна.
В концертному звіті взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник Олег Фурманюк, начальник відділу культури та туризму Геннадій Терлецький, директор музичної школи Оксана Цивлюк. 
До глядачів Владислав вийшов із різдвяною колядкою " Звізда ясна". У голубій вишиваночці, яка так гарно йому пасує, кароокого виконавця тепло зустріли липовчани і зустріч продовжувалась у дружній піднесеній атмосфері цілих дві години.Вони пройшли непомітно.
Програма концерту була різнопланова, у виконанні Владислава прозвучали пісні Володимира Івасюка, з репертуару Віктора Павліка, Христини Соловій, українські народні пісні та зарубіжних виконавців естрадної пісні. Щирими аплодисментами зустрічали знову і знов Влада Васильченка. А його чудовий спів - то задумливий, то сумний спонукав слухачів до філософського заглиблення в роздуми . Такі пісні Володимира Івасюка як "Літо пізніх жоржин", "Над морем", "Тільки раз цвіте любов" дійсно торкались глибин душі. Надзвичайно гарно прозвучала, виконана в дуеті із Олександром Навроцьким на слова Ігоря Поклада пісня "Кохана", окремо заслуговує на увагу "Балада про мальви".Та найбільш щиро він співав пісню для своєї мами, Людмили Анатоліївни Свящук, "Материнська любов". Цей зворушливий твір настільки майстерно і проникливо був переданий слухачеві, що викликав переживання і сльози. Юний талант себе досить впевнено почував на сцені. Піснею про маму завершилась програма і глядачі стоячи аплодували виконавцю. Досить гарно вів програму ведучий Вячеслав Онофрійчук, складалось таке враження, що добре знає нашого співака ще з малих літ. Чудовий художній образ співака допомогла створити Катя Швець, кращий візажист з м. Іллінці.
Влада привітали із вдалим сольним концертом, першим у житті, його викладачі Галина Навроцька та Марія Бородуліна, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів , начальник відділу культури Геннадій Терлецький, начальник загального відділу райради Валентина Тращук. 
Квіти виконавцю пісень, гарячі аплодисменти, вітання, світлини про перший сольний концерт-так завершилось свято. Дуже багато гарних вражень на один день отримали всі , хто був присутній на цьому святі.

Повернутись