Підготовка до святкування Дня прапора та Дня Незалежності України

На засіданні оргкомітету , яке провела перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів за участі заступника голови районної ради Руслана Танасюка, вирішували питання пов"язані із організацією заходів, що пройдуть в районі з нагоди державних свят Дня прапора та Дня Незалежності України.
23 серпня , о 9.00 в центрі м. Липовець відбудуться урочистості із підняттям прапора України, вітання керівництва району , нагородження липовчан та учасників-переможців спортивних змагань, покладання квітів до Пам"ятного знаку та Меморіалу Слави.
24серпня, у День Незалежності України відбудуться заходи патріотичного та спортивного спрямування.
-благодійна акція - ярмарок
-забіг по вулиці Героїв Майдану;
-виставки виробів прикладного мистецтва;
Окрім того, на учасників дійства будуть чекати показові виступи гуртківців СК "ОРІОН" та святкова концертна програма.