Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Підсумовано роботу, проведену у 2017 році.

Сьогодні на підсумковій нараді соціальних партнерів Липовецького району з питань виконання положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні в питанні дотримання соціальних гарантій працюючих у Липовецькому районі в 2017 р. , яка відбулась за головування заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, члени координаційної ради району за участі партнерів - представників галузевих профспілок та голови ради роботодавців району розглянули ряд питань. З вступним словом виступив Олег Фурманюк – заступник голови райдержадміністрації, голова Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району.

Далі розглянуто наступні питання:
1.Про організаційні засади співпраці з соціальними партнерами в рамках функціонування СУОП Липовецького району.

2.Про стан виплати заробітної плати на підприємствах та установах району у 2017 році.

3.Про колективно- договірну роботу у 2017 році.

4.Про стан травматизму у 2017 р.

5. Про результати проведення атестації робочих місць за умовами праці у 2017 р.

6. Про роботу відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Липовецькому районі у 2017 році.
Про засади управління охороною праці в районі інформував секретар Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району , головний спеціаліст з охорони праці, експерт з умов праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин УПСЗ, Микола Майданюк. Він зазначив, що основним координатором цих питань у районі є координаційна рада з питань безпечної життєдіяльності населення району. Протягом минулого року відбулось 6 її засідань, на яких розглядались різні питання цього спектру. На питанні стану виплати заробітної плати та колдоговірної роботи в районі зупинилась начальник відділу охорони праці УПСЗН Світлана Карбівська. В минулому році у районі було лише одне підприємство-боржник із виплати заробітної плати. В лютому 2017 року борг був погашений.Станом на 01.01.2018 заборгованість із виплати зарплати у районі відсутня.В минулому році на законодавчому рівні були внесені зміни щодо оплати праці.У зв"язку з цим, ці зміни повинні були бути внесені до колдоговорів, всього було зареєстровано зміни до 47 колдоговорів. Працювала протягом року комісія із погашення заборгованості із з/п на засіданнях якої розглядались і питання погашення заборгованості до ПФ. Ці питання обговорювались і на засіданні колегії райдержадміністрації . Середньомісячна зарплата у 2 кварталі 2017 року зросла на 55, 9% і становить 5071 грн. Укладено колдоговори у 155 установах і підприємствах , колдоговірна система охопила 98 % працюючих району.
Про стан травматизму в районі у минулому році доповів Микола Майданюк, а на функціях Липовецького відділення Фонду соціального страхування зупинився Руслан Сотніков, страховий експерт відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Липовецькому районі

В обговоренні піднятих питань взяли участь Володимир Кучер-голова координаційної ради профспілок району та Вікторія Терлецька -голова районної проспілки працівників культури. Підсумок роботи підвів Олег Фурманюк, заступник голови райдержадміністрації.Спілкування було конструктивним і плідним.

Повернутись