Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Підведено підсумки обласного конкурсу «Повір у себе»

Стало доброю традицією Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити конкурс для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» та брати участь у обласному  фестивалі творчості і талантів.

Активну участь у цьогорічному районному конкурсі взяли  Дубовий Ростислав із с.Костянтинівка, Голуб Анастасія із смт.Турбів, Лясківський Назарій із м.Липовець, Березовська Альона із м.Липовець, Драпалюк Інна із с.Скитка, Скороходова Наталія, Ніконова  Інна із с.Росоша, Дячук Діана із с.Приборівка.

Липовецький район у м.Вінниця  представляли   Березовська Альона, Ніконова Інна, Дячук Діана, які зайняли призові місця в районному етапі конкурсу.

11 травня, у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського  відбулось урочисте закриття XXV обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». 

Урочисто привітати переможців фестивалю завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, а також представники  управлінь та служб облдержадміністрації громадських установ та організацій, духовенства.

Керівники області нагородили  переможців, визначених за результатами голосування глядачів виставки, адже з 27 квітня по 11 травня усі відвідувачі, які познайомилися з роботами, що були представлені на виставці в обласному краєзнавчому музеї, мали можливість віддати свій голос за учасника, роботи якого найбільше сподобались.Кожен з переможців голосування отримав більше, ніж 30 голосів. Свої дипломи, кубки та подарунки отримали 35 переможців XXV обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

По завершенні свята учасники переглянули виставу акторів обласного академічного музично-драматичного театру ім. Садовського «Бременські музиканти».

Конкурси та Фестивалі завершуються, але талант і творчість дітей та молоді не мають обмежень. Вони окрилюють, розвивають, допомагають та підтримують.

Повернутись