Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Підведено підсумки роботи Липовецького районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області за 2016 рік

Відповідно до наказу  ГУ ДСНС у Вінницькій області  від 14.02.2017 року №  61 « Про виїзд керівного складу ГУ ДСНС  у Вінницькій області»,  15 лютого у Липовецькому районному секторі  ГУ ДСНС Вінницької області  проведено нараду щодо підведення підсумків роботи  за 2016 рік.

У нараді взяли участь заступник начальника ГУ ДСНС у Вінницькій області Щоголь Д.В., завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Михайленко В.М., начальники спеціалізованих служб цивільного захисту району.

З інформацією про роботу в забезпеченні стійкого функціонування районної ланки Вінницької обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту виступив завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Михайленко В.М.

Підвів підсумки роботи за 2016 рік та визначив пріоритетні напрямки роботи на 2017 рік начальник служби Липовецького районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Білоус Р.Л.

По завершенню наради, заступник начальника ГУ ДСНС у Вінницькій області Щоголь Д.В. вручив пам’ятну медаль за участь у локальних війнах працівнику  ДПРЧ № 21 м.Липовець Козінському Віктору Сергійовичу.

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/6031-pidvedeno-pidsumky-roboty-lypovetskoho-raionnoho-sektoru-hu-dsns-u-vinnytskii-oblasti-za-2016-rik

Повернутись