Питання медичного обслуговування мешканців громад

З питання кадрового та транспортного забезпечення Щасливської амбулаторії сімейної медицини голова районної ради Юрій Науменко провів нараду із головами Щасливської та Лозуватської територіальних громад, Т.П, Бурячок та А.М. Ткач, і головним лікарем К Н П "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" В.М. Бондарем.
Питання медичного обслуговування мешканців обох громад виникло, в зв"язку із виходом лікаря П.В. Проварчука на заслужений відпочинок. Таким чином, понад 300 лозуватчан не встигли укласти договір щодо надання їм первинної медичної допомоги. Після детального вивчення питань, домовились, що виїзд у Щасливську амбулаторію сімейної медицини здійснюватиме щовівторка лікар І.В. Шеремета. Для потреб амбулаторії виділено автомобіль "Renault-Duster". Проводиться робота щодо залучення постійного лікаря загальної практики сімейної медицини до роботи в амбулаторії .