Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Плановий виїзд у Турбівську та Вахнівську територіальні громади

На данном изображении может находиться: 5 человек

10 січня 2019 року комунальним закладом Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей Липовецької РДА здійснено плановий виїзд у Турбівську та Вахнівську територіальні громади. Було обстежено умови проживання сімей, які перебувають на обліку, як такі, що знаходяться в складних життєвих обставинах; сім’ї у яких виховуються діти під опікою; прийомні сім’ї та сім’ї, що знаходяться під соціальним супроводом. Перевірено цільове використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини. 
При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є: зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків, проблеми спілкування батьків та дітей. З членами родин було проведено профілактично-роз’яснювальну роботу спрямовану на підвищення виховного батьківського потенціалу, профілактики соціального сирітства, ведення здорового способу життя, забезпечення дітей належними санітарно-гігієнічними умовами проживання, профілактики зловживання спиртними напоями, раціонального використання коштів, попередження домашнього насильства в родинах. Окремо наголошено на дотриманні протипожежних правил користування електроприладами та пічним опаленням у побуті.
Приємно зазначити, що у деяких сім’ях покращилися санітарно-гігієнічні умови проживання, зроблені певні косметичні ремонти, діти, здебільшого, забезпечені всім необхідним, в будинках тепло.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человекаНа данном изображении может находиться: 3 человекаНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, новогодняя елка и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, обувь и в помещении

Повернутись