Пленум ветеранської організації

Чимало ветеранів зібрав сьогодні районний пленум ветеранської організації. Із звітом про роботу виступила голова ради ветеранів району Валентина Левкович. Детально обговорила звіт голови ради її заступник Галина Хлопченюк.
В роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Тарас Олексюк, заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Вони щиро привітали шанованих на Липовеччині людей із Днем людей поважного віку, Днем Ветерана.
Вони також відзначили активну участь ветеранської організації у громадському житті району, подякували за наставництво, мудрий життєвий досвід, яким вони діляться із молодшими поколіннями.
І побажали міцного здоров”я, тепла , родинного благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої Липовеччини і рідної України!
Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро.
По завершенні пленуму керівники вручили ветеранам нагороди районного та обласного рівня, ветеранські медалі "Почесний ветеран України" із посвідченнями. Щедрим українським короваєм привітав людей поважного віку голова Нападівської територіальної громади Василь Щербанюк.