Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Пленум

28 квітня  відбувся пленум  районної організації ветеранів війни, праці та ЗСУ за участю голів територіальних громад району та голів первинних ветеранських організацій. В роботі пленуму  взяли участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Скоцький, міський голова Микола Грушко.

Відкрив пленум голова районної ветеранської організації Микола Шишківський, який запропонував присутнім обрати президію та ознайомив з порядком денним.

Присутні в залі розглянули питання:

-  Звіт голови районної ветеранської організації ветеранів війни, праці та ЗСУ про проведену роботу у 2016 році (доповідав Шишківський М.М.);

-   Про підготовку до відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (доповідав Павлюк В.М.);

-  Про обрання заступника голови Липовецької районної ради ветеранів (доповідав Шишківський М.М.).

Шляхом таємного голосування, із двох запропонованих кандидатур, заступником голови районної організації ветеранів війни, праці та ЗСУ обрано Левкович В.Ф.

Під час пленуму керівники району відзначили почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради переможців, які брали участь в огляді-конкурсі первинних ветеранських організацій та вручили їм, окрім грамот, грошові винагороди й запашний коровай.

Повернутись