Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Подаруй дітям радість

Світлина від Захарії Паліашвілі.

Як завжди, Староприлуцька школа-інтернат відкрила для гостей гостинно двері, а цікава дітвора висипала з класів назустріч. Цього разу до дітей завітали заступник голови районної ради Руслан Танасюк, голова Липовецької районної організації партії "БЛОК ПЕТРА ПОПРОШЕНКА "Солідарність"Сергій Остапенко, депутат районної ради  від БПП "Солідарність"Юрій Задворний  , голова районного осередку ГО «Союз організацій інвалідів України» Сергій Кривак, приватний підприємець Наталія Могир    .
Усі діти та вчителі зібралися  у великій святковій світлині, школярі дружно й весело привітались  і гостей представив директор школи Юрій Косач. Про мету приїзду повідав усім заступник голови ради Руслан Танасюк, він привітав діток із наступаючими святами, запитав як їм живеться і чи всі написали листа про свої мрії святому Миколаю. Запевнив, що в цьому році Миколай буде щедрим і всі дитячі бажання намагатиметься здійснити. Голова партії БПП  Сергій Остапенко побажав дітям миру, доброго здоров"я, успіхів у навчанні та всяких гараздів, а педагогічному колективу творчих здобутків. Далі слово взяв Сергій Кривак, голова новоствореної громадської організації«Союз організацій інвалідів України"  і зупинився на основних напрямках її діяльності. Про доброчинність і реалізацію дитячих  мрій розповів депутат Юрій Задворний, який вже має певний досвід роботи з школярами. Саме за його ініціативи у селі Вахнівка відбувся перший фестиваль талановитої молоді з обмеженими фізичними можливостями , що справив на учасників незабутні враження, а ще - ряд дитячих туристичних подорожей з краєзнавства, відкриття інклюзивної групи у дитячому садку...  Гості приїхали не з порожніми руками - до зали внесли подарунки:12 стільців, 5 аудиторних дошок для занять та розвитку дітей, бойлер для гарячої води, солодощі. Подарунки вручили дітям і директор школи, подякувавши, запросив благодійників на екскурсію по навчальному закладі. Зараз у Староприлуцькій школі-інтернат навчається 118 діток, яких Бог наділив надзвичайними творчими здібностями. Це діти особливі, приблизно третина від їх складу і влітку перебуває не в сім"ї. Мабуть тому і педагоги, і вихователі намагаються оточити їх турботою та любов"ю. 

На завершення зустрічі старшокласники подарували гостям маленьких янголят, пошитих із білого атласу. Вони так роблять завжди. Прояв вдячності - це той важливий елемент у вихованні дітей  про який інколи забувають у повноцінних  сім"ях.  

Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.
Повернутись