Подбайте про літніх батьків та сусідів під час карантину!

Однією з найбільш вразливих до інфікування коронавірусом COVID-19 груп є люди похилого віку. Подбайте про літніх батьків та сусідів, які можуть постраждати:

-  Попросіть своїх батьків або сусідів залишитися вдома.

- Поцікавтеся, чи є у вашому будинку люди з інвалідністю, які потребують допомоги.

- Дізнайтеся, кому з сусідів потрібно купити продукти, ліки або засоби дезінфекції.

- Купіть те, чого потребують ваші сусіди і занесіть їм додому. Залиште покупки біля дверей або тримайте дистанцію 1,5-2м, спілкуючись з ними.

- Частіше запитуйте літніх про стан здоров'я, а у разі потреби - допоможіть їм зв'язатися з лікарями.

- За можливості навчіть своїх рідних оплачувати комунальні послуги онлайн, замовляти ліки та продукти з доставкою додому.

- Якщо маєте змогу, створіть волонтерські групи для підтримки тих, хто належить до груп ризику COVID-19.

Бережімо одне одного!

Липовецьке районне управління Головного  управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області