ПОДИВИЛИСЬ ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО

З 1 грудня стартував XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 220 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України.
Сьогодні фестиваль приймали у Липовці. В нижній залі районної ради зібрались спілчани держустанов, члени молодіжної організації, працівники Липовецького сектору з питань пробації, Липовецького центру соціальних служб для сім"ї , дітей та молоді, волонтери, громадськість
Керівник Липовецького бюро правової допомоги Козятинського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Комісаренко відкрила захід , повідомивши його мету-сприяння популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людей в Україні. Провідна тема XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA цього року – цифрові технології та захист прав людини .
Продемонструвала документальний фільм " Ти ,...., закрий рота!" Ольга Собко, голова Молодіжної ради профспілки держустанов. У фільмі розповідається про 16-річного активіста із с. Гатне Київської обл, про те, як посадові особи чинять опір його праву на отримання інформації і т.і.. І , разом з тим, ми побачили, який низький рівень культури спілкування буває у посадових осіб та й у звичайних людей. Над цим слід замислитись...
Перегляд фільму проведено в рамках Тижня права. Сильні враження справило на глядачів це коротке документальне кіно і багатьом нагадало потрапляння в подібні непривабливі ситуації. Глядачі поділились враженнями , які отримали від побаченого .
Документальне кіно, впливаючи на емоції, дозволяє достукатися до різних людей і по-іншому подивитися на життя. Режисери показують життя таким , як воно є. І коли люди бачать це на екрані, їм відкриваються нові сенси.

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.