Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Подорож до Вінниці

17 серпня за сприяння Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування організовано екскурсію для дітей працівників сільських та селищних рад Липовецького району. Організатором екскурсії став Центр організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування . З метою підвищення культурного розвитку та патріотичного духу нашої молоді, напередодні Дня Незалежності України, діти у супроводі працівників Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді стали учасниками  цікавої екскурсії у трамвайному депо, дізналися його історію і специфіку обслуговування трамваїв, перевезення пасажирів та роботу вагоновожатих і кондукторів. 

Далі  дітям запропонували продовжити екскурсію містом на екскурсійному трамвайчику «Везунчик». Екскурсовод ні на хвилинку не давала малим липовчанам сумувати, цікаво розповідала історію міста,  будівель та площ. Особливо цікавою була розповідь про відомих людей, почесних громадян Вінниці, які зробили великий внесок для його процвітання та величі. Вона  не забувала розважати дітвору цікавими загадками та іграми. Обласний центр за останні роки значно змінився і сьогодні - це велике комфортне місто, чисте й затишне, примітне своєю архітектурою та визначними місцями.  На згадку про подорож у "Везунчику" дітям вручили «Паспорти маленького Вінничанина». 

Далі наша група дітей відвідала Подільський зоопарк, що є наймолодшим серед зоопарків України, з безліччю екзотичних  звірів, яких, дехто з дітей, бачив вперше. Ведмеді, лами, альпаки, вовки, буйволи, олені та ряд інших диких тварин викликали щире захоплення у дітвори. 

Ласуючи морозивом , дітки переходили від одного вольєра до іншого, з деякими звірятами навіть спілкувалися.

Ще одним з цікавих моментів подорожі дітей до Вінниці стала екскурсія відомою в Україні та усьому світі ставкою Гітлера «Вервольф». Тут  діти змогли коротко прослухати історію 2 світової війни, уявити  минулий вигляд та оглянути залишки бункера, який був підірваний гітлерівською армією при відході фашистських військ. Завершувався насичений позитивними враженнями  день обідом у військовому наметі - куштуванням справжньої солдатської каші. Захоплені і приємно вражені побаченим,  дітки поверталися додому. Тепер місто для них має зовсім інше обличчя, гарну історію та перспективи розвитку, тепер воно стало для них ріднішим.  

 

Володимир Москалюк,

заступник директора Центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Липовецької районної ради. 

Повернутись