Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Подорож у дитячий світ до Подільського зоопарку

Уже вдруге цього року діти пільгових категорій Липовеччини взяли участь у обласному святі під назвою: «Подорож у дитячий світ». Яке цього разу було організовано з нагоди Дня захисту дітей та за ініціативи голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія.

Цього разу наші діти у супроводі представників Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді побували у Подільському зоопарку де організатори заходу окрім знайомства з мешканцями зоопарку, підготували цікаву розважальну програму із залученням аніматорів, ляльками-велетнями та безліччю призів і подарунків.

Це дійсно чудове та цікаве місце для відпочинку дітей, адже територія зоопарку квітне, встановлено безліч різноманітних скульптур, збудовано декоративні водоспади та струмочки. Найголовнішим є те, що тварини, які побачили діти: вовки, павичі, страуси, орли, ведмеді, лисиці, коні, зубри, лами, альпаки, мавпи, дикі свині, кози, олені, угорська сіра корова, верблюди, та багато інших, проживають в просторих вольєрах, доглянуті та отримують повноцінне харчування, а також знаходяться під постійним наглядом ветеринарів.                                                                                      

По завершенню святкувань діти отримали подарунки від обласної державної адміністрації та обласної Ради. А саме: цікаву пізнавальну енциклопедію з привітанням, інформаційну закладку для книг та солодкі подарунки на згадку про відвідини Подільського зоопарку.

Усі діти поверталися додому сповнені гарним настроєм, емоціями  та враженнями.

Повернутись