Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Подорож у дитячий світ

Кожна дитина має право на дитинство і усі діти хочуть свята! У переддень Дня Європи Департамент Соціальної та Молодіжної політики облдержадміністрації, з метою підтримки дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей учасників АТО, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей та дітей вимушених переселенців влаштував відпочинок європейського рівня у Вінницькому торгівельно-розважальному центрі «Шок». Не роздумуючи, Липовецький районний Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді організував поїздку на свято «Подорож у дитячий світ» дітей цих категорій із нашого району.

Зі сцени «Дитячої планети» учасників свята привітала начальник Департаменту Молодіжної та Соціальної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна. Побажавши весело та з користю провести час подорожуючи у розважальномукомплексі "Дитяча планета", де більше двох тисяч квадратних метрів розваг, вона пообіцяла, що по завершенні подорожі на кожного учасника чекають цікаві подарунки.

Саме так все і було. Після трьох годин розваг на батутах, лабіринтах, участі у конкурсах в ігрових кімнатах, екскурсіях діти, отримавши від безлічі цікавих вражень та емоцій легенький "ШОК" , весело бігли до шкільного автобуса, де на них вже чекали подарунки у вигляді солодких кондитерських виробів, цитрусових, соків, закладок та різнокольорових надувних кульок.Веселі та щасливі вони повертались до рідної домівки.

Як добре, що є можливість організовувати такі свята для дітей, адже діти – це наше майбутнє!

Повернутись