Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ПОДОРОЖ У КАЗКУ...

Напередодні нового року,наші маленькі липівчани вирушили у передноворічну подорож до міста Вінниці. Приємним приводом до подорожі став перегляд новорічно-різдвяної прем'єри вистави "Аліса в країні чудес" у Вінницькому муздрамтеатрі ім. М.Садовського. Для діток це була справжня музично-фантастична подорож з улюбленими казковими героями однойменної казки Льюїса Керрола. 
Повний несподіванок і сюрпризів чарівний світ казки з перших хвилин майстерної гри акторів заінтригував дитячу уяву і повів їх у дивовижну Країну Чудес, світ захоплюючих пригод, неймовірних перетворень, запальних танців, музичної феєрії, вибухів емоцій . Маленькі глядачі й самі змогли стати частинкою цього чарівного дійства, ловлячи у глядацькій залі казкові кульки та, торкаючись казкового птаства, карт та інших героїв. Веселощів додавав запальний Капелюшник. Чирвова Королева спочатку вразила своїми холодними манерами повелительки та нестримним бажанням відтяти всім голови. Згодом діти зрозуміли, що все це показне, адже нікому голови вона так і не відтяла.
Улюбленим героєм малечі став неймовірний рожево-волохатий Чеширський Кіт. Головна героїня п'єси,розумна та розважлива Аліса допомогла дітям зрозуміти як цікаво читати книжки і вигадувати, і ще раз підкреслила: хто багато читає-той багато знає! Увесь цей барвистий оберемок карт та казкових героїв, вир сенсів та містифікацій завершився яскраво та повчально і для дорослих. Вони, як у дитинстві, нагадали як цікаво мріяти і подорожувати уявними світами і завжди вірити в дива. 
Завершився перегляд, а діти, переповнені приємними враженнями, не поспішали розходитись.Та дива в цей день тільки розпочались! 
Усі вирушили у казкове містечко, що на вул. Соборній, поблизу міської ради. Тут була справжня Країна Чудес! На майданчику зустрічав і розважав дітей Веселий Казкар. Окрім Резиденції Діда Мороза, тут зачекався на липовчан танцювальний майданчик, кав'ярня з морозивом , Будиночок майстер-класу із виготовлення ялинкових прикрас, Чарівний вертеп. Діти розважались, зігрівались танцями із мультяшними Фіксиками, отримували новорічні призи від фірми "Рудь". Та справжнім дивом для них стала поява цілої армії Дідів Морозів та Снігуроньок, які намагались зігріти усіх від холоду обіймами. І знову танці із Дідусями та Снігуроньками, світлини з ними. На завершення шоу з"явився справжній Дід Мороз та справжня Снігуронька, вони привітали діток із прийдешнім Новим роком та запросили до своєї Резиденції. Там Дідусь Мороз терпляче та розважливо вислуховував всі дитячі мрії та побажання, а також вірші, які малята вивчили спеціально для нього, гостинно частував їх різдвяним печивом та обіцяв у новорічну ніч виконати всі бажання. Надходив вечір і замріяні діти сиділи вже в автобусі , кожен із них бажав якнайшвидшого ранку 1 січня....
А Діди Морози продовжили свою подорож містом-казкою, інколи входили в раж і забігали навіть у трамваї на зупинках. Після Новорічної Резиденції та танців з дітьми парад вже двома колонами зайшов у ТЦ “Sky Park”, де також привітав усіх клієнтів, а у фіналі - під великою ялинкою усі Снігурки та Діди Морози хором виконали “Щедрика” Миколи Леонтовича . Ось такі передноворічні дива трапляються у нашій Вінниці. До нових зустрічей, казкове місто!

Повернутись