Подякували захиснику за мирне небо

На урочистостях з нагоди Дня Незалежності України, що проходили в місті Липовець, окремим липовчанам керівники вручали нагороду "За заслуги перед Липовеччиною". На жаль, наш земляк Іван Миколайович Ревацький не зміг на той час прибути на свято, оскільки перебував у зоні ООС.
Сьогодні, перебуваючи у відпустці, на запрошення керівників разом із сином він завітав у районну раду та райдержадміністрацію.
У залі районної ради, в присутності державних службовців та посадових осіб, голова районної ради Юрій Науменко та голова райдержадміністрації Тарас Олексюк подякували захиснику за мирне небо, за наш спокій і привітали його із прийдешнім святом, Днем захисника України. Вручаючи нагороду розвіднику Івану Ревацькому, керівники побажали витримки, сил, мужності , терпіння і якнайшвидшого повернення додому з перемогою.
Земляк щиро подякував і зазначив, що ця нагорода буде для нього однією із дорогих. Але найдорожчою нагородою вважає, все-таки, коли друзі із завдання повертаються живими.