Поклали квіти до Меморіалу Слави

Щорічно в жовтні відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Друга світова війна принесла з собою значну безліч трагедій, віроломств і зруйнованих доль. До цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися кожної сім"ї.

Вшановуючи пам'ять усіх, хто віддав життя в ім'я визволення Батьківщини, сьогодні, у день 75-ої річниці з дня визволення України від фашистських загарбників, у Липовці відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави та Пам"ятного знаку борцям за Україну.

Вшанувати героїчний подвиг воїнів-визволителів України у Другій світовій війні прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів із заступником Олегом Фурманюком , заступник голови районної Ради Руслан Танасюк, голова ради ветеранів району Валентина Левкович, а також представники трудових колективів, громадськість району.
Присутні поклали квіти до пам’ятника та вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.
Ми завжди пам’ятатимемо величний подвиг визволителів. Їх мужність і вірність Батьківщині є прикладом для нинішніх захисників України, які сьогодні боронять її цілісність та єдність.

Представники районної ради, райдержадміністрації, ветеранської та інших громадських організацій району поклали квіти та схилили в скорботі голови.

Пам’ятаємо ... Перемагаємо ! Ніколи знову!