Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Поліція звітувала перед громадськістю

27 вересня відбулася зустріч начальника Липовецького ВП ГУНП у Вінницькій області полковника поліції Павла Дармограя з представниками громадськості. Керівник відділення поліції доповів про організацію роботи з забезпечення правопорядку у районі, реалізації послідовних і наполегливих заходів із протидії злочинності, а також про кроки у напрямку побудови європейської моделі поліцейської діяльності у нашому регіоні.

У цьому році поліція забезпечила реагування на близько 3 тисяч заяв та повідомлень про правопорушення. Значно посприяло роботі поліції відкриття поліцейської станції у селищі Турбів і дозволило оперативніше реагувати на звернення місцевих мешканців. За сприяння Турбівської селищної ради було встановлено камери відеоспостереження у населених пунктах поблизу Турбова і тепер працівники поліцейської станції мають змогу моніторити  усе, що відбувається на цих територіях. Також наявність відеоспостереження сприяє розкриттю низки правопорушень і дозволяє попередити деякі з них.

В середньому за добу через спецлінію «102» опрацьовується 25 повідомлень, а загалом впродовж цього року підрозділом Липовецького відділення поліції завершено розслідування близько 160 кримінальних проваджень, з них спрямовано до суду з обвинувальним актом – 103. З початку року було розшукано 8 осіб, які переховувалися від слідства та суду та знайдено 1 особу,  яка вважалася безвісти зниклою. Також у цьому році було встановлено осіб, причетних до вбивства, викрито 4 факти незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами, з незаконного обігу вилучено 1 пістолет «Револьвер», 7149 патронів різного калібру до нарізної зброї.

З 25 травня по 27 вересня 2018 року проводилося оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Мак». В процесі операції виявили 3 факти незаконного посіву маку і вилучили 630 рослин. Також задокументовано 2 факти збуту наркотичних речовин, а саме: синтетично-наркотичної речовини «Метадон» та «Канабіс». Було виявлено 8 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин, під час яких вилучено 3 кілограми таких речовин.

Загалом  до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про вчинення понад 310 кримінальних правопорушень. 

Однак у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 10,2 % зменшилась кількість крадіжок, вжито низку організаційних і практичних заходів щодо гарантування безпеки і порядку, зниження рівня вуличної злочинності,  зменшення аварійності дорожнього руху.

Начальник Липовецького відділення поліції, полковник  Павло Дармограй запевнив, що наша поліція використовує усі свої можливості задля забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання безпеки й порядку на території району.

Під час зустрічі до начальника відділення поліції було декілька запитань, що стосувалися інформації у соціальних мережах про зникнення дітей. Павло Дармограй зазначив, що такі повідомлення теж відстежуються працівниками поліції. У цьому конкретному випадку у соціальні мережі розміщувалася неправдива інформація. Також учасники зустрічі висловили колективне прохання щодо заборони продажу алкогольних напоїв у вечірній час. Начальник поліції обіцяв вплинути на ситуацію, звернувшись до голів територіальних громад та депутатів.

Повернутись