Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Поліпшуємо матеріальну базу навчальних закладів

Питанню поліпшення навчально-виховного процесу підростаючого покоління у загальноосвітніх школах району останнім часом приділяється чимало уваги, адже 
в основу реформи освітньої галузі покладена концепція «Нова українська школа», яка покликана зробити українську освіту сучасною та якісною.
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації №482 від 14.07.2017 року з обласного бюджету виділено 350 тис. грн. на придбання лабораторно-демонстраційного обладнання для кабінетів фізики.

Для виконання приємної місії - передачі лабораторно-демонстраційного обладнання для кабінету фізики Липовецької ЗОШ №2 завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів тазаступник голови районної ради Руслан Танасюк.

Зустрічі із школярами завжди цікаві та змістовні, в кісь мірі навіть пізнавальні. Ось і цього разу не обійлось без несподіванок: разом з учнями керівники пригадали деякі закони фізики, які продемонстрували під час фізичного досліду. У всякому разі, наочно побачили наскільки дане обладнання сприятиме глибокому розумінню дії фізичних процесів і явищ, зокрема, явищ в електростатичному полі.

Турбівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області таке ж лабораторно-демонстраційне обладнання вручив заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк .

На перший раз було вирішено передати обладнання двом найбільшим школам району, де навчається найбільша кількість учнів, які показали грунтовні знання з фізики та природничо-математичних дисциплін під час проведення районної, обласної предметних олімпіад.

Якість навчального процесу освітньої галузі залежить, як від нових підходів у викладанні предметів так і в поліпшенні матеріальної бази навчальних закладів. Ось так, поступово, спільними зусиллями районної, обласної влад, народного депутата міцнішає матеріальна база загальноосвітніх шкіл району.

Повернутись