Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Попередження торгівлі людьми

 

Працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді»  проведений тренінг на тему: «Торгівля людьми. Як не потрапити в тенета вербувальників.» Захід організовано для жінок, сім`ї яких опинились в складних життєвих обставинах. Під час зустрічі  жінки дізналися про основні види вербування і ознаки торгівлі людьми. А ще про те, яким чином найчастіше відбувається вербування. Окрім того, розглянуті ризики потрапляння в сексуальну і трудову експлуатацію при пошуку і влаштуванні на роботу.

Учасникам  наголошено на тому, що метою торгівлі людьми завжди є експлуатація людини в будь -  який спосіб: примусова праця, використання у домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, вивезення за кордон для заробітків, вилучення органів, сексуальна експлуатація чи створення порнографічної продукції, народження дитини примусово чи за замовленням, втягнення у злочинну діяльність та жебракування.

Під час обговорення та визначення основних форм прояву торгівлі людьми учасники тренінгу згадували історії з власного життя,  двоє з яких  змогли визначити, що ставали жертвами, навіть цього не усвідомлюючи.

              На завершення зустрічі учасникам  продемонстровано відео під назвою «Потерпілий із Жмеринки».

Повернутись