ПОПОВНИЛИ ЛАВИ ЗБРОЙНИХ СИЛ

22 жовтня 2019 року в районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи призовників району осіннього призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.
В залі зібралися батьки, родичі, дівчата, чисельні друзі тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і вже завтра поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. Завітали на захід, аби привітати молодих юнаків з почесною справою і перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів із заступником Олегом Фурманюком та голова районної ради Юрій Науменко із заступником Русланом Танасюком.
-" Ви, як справжні чоловіки, проявили мужність. Віримо, що під час проходження служби в українському війську загартуєте волю та витривалість, силу духу і фізичну виправку. Усі ми хвилюємось і водночас пишаємось вами, бажаємо вам легкої служби, справжніх друзів і Божого благословення», побажали керівники.
Привітав призовників військовий комісар Липовецького районного військового комісаріату Віктор Чуба і побажав юнакам витривалості, мужності, здоров’я. Призовникам були вручені сувеніри (необхідні речі особистого вжитку).
Служба в Збройних Силах - необхідний етап для змужніння, фахового росту і громадянського становлення. Це перше найважче випробування в житті молодих хлопців, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру. Побажаймо ж їм стійкості, твердості характеру та щасливого повернення!