Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ПОСАДИЛИ ЛІС

Світлина від Мій Липовець.

Ліс - живий. Він народжується, росте, буяє і з часом старіє, щоб потім дати місце деревам нового покоління. Коли ліс дозріває, люди збирають урожай деревини і допомагають лісу відновитися, готують площі для появи в ньому нових дерев, щоб він ріс знову, даруючи свою красу, кисень. І теза, що ліс-це легені Землі виглядає сьогодні правдиво та відповідає дійсності.
Ось на такій площі за межами с. Зозів сьогодні працювали ми, висаджуючи тендітні саджанці ялини та модрини. Із задоволенням потрудилися службовці та посадові особи райдержадміністрації, районної ради, районної служби зайнятості, управління агропромислового розвитку, відділу культури та туризму, центру соціальних служб для дітей та сім"ї, державної ветмедицини на чолі із заступником голови районної ради Русланом Танасюком. 
Подихали свіжим лісовим повітрям , полюбувались весняними краєвидами, послухали переспів пташок і, між іншим, посадили деревця. День видався теплий та сонячний. Попрацювали лише кілька годин, а молодий фонд зелених насаджень поповнився на 4 тисячі саджанців.
Обід приготували для всіх лісники, і повірте, юшка на свіжому повітрі-це щось надзвичайне!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись