Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Постійні комісії вирішили:

На спільному засіданні постійних комісій депутати обговорили питання порядку денного позачергової 14 сесії районної ради 7 скликання, що відбудеться 23.06.2017 року. Після їх обговорення, прийнято рішення запропоновані питання винести на розгляд позачергової сесії. Таким чином, на сесію винесено питання:

1. Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 21 січня 2015 року №411 "Про Єдину комплексну правоохоронну програму Липовецького району на 2015-2018 роки".

2. Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2017 року №94 "Про районну Програму щодо надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2016-2020 роки".

3. Про затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства "Липовецька районна дирекція кіновідеомережі" Липовецької районної ради.

4. Про затвердження договорів оренди частин приміщення управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації, що є спільною власністю територіальних громад району.

5. Про списання майна.

6. Про переукладення контракту з директором Дитячо-юнацького центру Липовецького району.

7. Про внесення доповнень до рішення 5 сесії районної ради 6 скликання від 25 лютого 2011 року №62 "Про затвердження Статуту Липовецької центральної районної бібліотеки, викладеного в новій редакції" (зі змінами).

8.  Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №141 "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради".

9.  Про розпорядження голови районної ради.

10. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

11. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Росоша Росошанської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

12. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення селища Липовець Росошанської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Депутати обговорили звернення, що надійшли на адресу районної ради від відділу освіти райдержадміністрації, технічно-обслуговуючого персоналу колегіуму ім. В.Липківського, міської ради. Зокрема, начальник відділу освіти, звернулась з приводу того, що директор Липовецького колегіуму ім. В. Липківського самовільно здійснив перереєстрацію транспортного засобу ПАЗ АС-Р 4234 Мрія (2016), який є спільною комунальною власністю  територіальної громади району ( придбаний за кошти районного бюджету).

Із проханням розібратись у питанні фінансування колегіуму звернувся персонал колегіуму. Комісія заслухала пояснення директора школи з цього приводу Михайла  Капущака, начальника фінансового управління Людмили Заєць, начальника відділу освіти Інни Косач і прийшла до висновку, що проблеми виникли у зв»язку із зволіканням приведення Статуту навчальної установи у відповідність із чинним законодавством.

Розглянуто лист міського голови щодо припинення подачі газу на час наступного опалювального періоду приміщенню ДЮСШ , в якому розташований ДЮЦ, що фінансуються із районного бюджету. Дане питання вирішено вивчити комісійно.

Повернутись