Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Посвята в музиканти

У Липовецькій музичній школі відбулося святкове дійство «Посвята в музиканти». Діти першого року навчання в музичній школі, давали свій перший концерт, хвилювалися, помилялися, але зривали оплески і викликали посмішки гостей. В залі юних музикантів підтримували рідні та друзі. Свято розпочалося з привітального слова директорки музичної школи Оксани Цивлюк . 


Голова районної ради Юрій Науменко звернувся до батьків та вчителів зі словами підтримки та подяки за талановитих дітей. Учням голова райради побажав натхнення та наполегливості і успіхів на їхньому творчому шляху.


Заступник голови районної ради Руслан Танасюк інформував присутніх у залі про те, що за останній рік відбулися суттєві зміни у Липовецькій музичній школі, було проведено поточні ремонти, осучаснено опалювальну систему, закуплено нові музичні інструменти. Цим змінам значно посприяв народний депутат України Руслан Демчак .


Далі свій перший концерт розпочали юні таланти. Кожен номер був по-своєму прекрасний, хтось із дітей почувався на сцені впевненіше, хтось хвилювався і губив нотки. Але зал щоразу відгукувався щирими і гучними аплодисментами на підтримку музикантів. Артистів оголошували ведучі свята – талановиті випускники музичної школи. Ансамбль скрипалів, дуети акордеоністів, вокальні номери усі слухали, затамувавши подих. 


Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Геннадій Терлецький на завершення святкового концерту виступив з привітальним словом і побажав творчих успіхів юним музикантам. Директорка Оксана Цивлюк вручила усім першокласникам музичної школи посвідчення про посвячення в музиканти. Від районної влади солодкі подарунки дітям вручив Юрій Науменко.

Повернутись