Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Потрібно знати і не забувати

Такі складові системи нашої поведінки як права та обов’язки супроводжують кожного з нас з самого народження протягом всього життя. Будь-яка людина, починаючи з юних років, потрапляє у ситуації, коли необхідно чітко знати свої права та обов’язки. Саме тому,  днями, працівником комунальногозакладу«Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» здітьми, якіперебуваютьнасанаторномулікуванні в Липовецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні відновного лікування проведено інформаційно-профілактичну бесіду на тему: "Права потрібно знати та про обов'язки не забувати".

Основні питання, що були обговорені на зустрічі це:  права дітей, їх обов`язки та відповідальність за вчинення правопорушень. Завдяки цій зустрічі хлопці та дівчата розширили коло своїх знань щодо основних положень Декларації та Конвенції із захисту прав дитини, зрозуміли значущість цих важливих документів, навчилися відрізняти права від обов’язків, дізналися про те, як закони захищають і охороняють дітей у нашій країні. А щоб закріпити у пам’яті дітей отримані знання,  фахівець центру провела правовий тренінг, на якому розглядалися різні життєві ситуації та давалася їх правова оцінка.

Наприкінці тренінгу дітям було запропоновано на пелюстках ромашки написати свої існуючі права та обов’язки та ті, які б вони хотіли мати в майбутньому.

 

Повернутись