Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Повертаємось думками у минуле...

Щорічно 22 червня згідно з указом Президента від 17 листопада 2000 року, у День скорботи і вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни українці вшановують пам`ять полеглих

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь.

У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни липовчани згадали усіх тих, хто поліг на фронтах війни, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в'язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. Найжорстокіша та найкривавіша війна в історії людства, що забрала десятки мільйонів життів, тривала 1418 днів. Щодня гинуло майже 14100 людей, кожну годину - 588, кожну хвилину - 10. Загалом за роки Другої світової війни Україна втратила понад 10 мільйонів своїх громадян. Мужність і героїзм, проявлені у смертельному двобої всіх народів з фашизмом, людство завжди має пам'ятати.


Сьогодні у центрі міста біля Меморіалу Слави відбувся мітинг вшанування пам"яті жертв війни. Липовчани хвилиною мовчання згадали всіх, хто своє життя поклав на вівтар ПЕРЕМОГИ і поклали квіти до Меморіалу Слави та Пам"ятного знаку загиблим в АТО землякам та Героям Небесної Сотні. У мітингу взяли участь ветерани , державні службовці та громадськість міста. Працівники культури до Дня скорботи підготували літературно-музичну композицію. Вічна слава Героям!

Повернутись