Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Липовецька районна державна адміністрація оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки площею 12 га для розміщення та експлуатації, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, що пов’язані з користуванням надрами (видобування піску) за межами смт.Турбів Турбівської селищної ради Липовецького району Вінницької області».

Зауваження і пропозиції до зазначених документів просимо надавати протягом 20 днів до_27.08.2020р.  у письмовому виді до Липовецької районної державної адміністрації на поштову адресу: вулиця Героїв Майдану, 4, Липовець, Вінницька область, 22500 або на електронну адресу:    rda_lipovec@vin.gov.ua

Додаток:

1. Заява про визначення обсягів СЕО