Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

ЛИПОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

22500,  м. Липовець,  вул. Героїв Майдану,4,  тел. 2-14-63,  факс  2-33-05; E-mail: rda_lipovec@vin. gov.ua

Від 10.09.2020р. № 01-16/ 731

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування:Звіт про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території земельної ділянки площею 12 га для розміщення та експлуатації, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, що пов’язані з користуванням надрами (видобування піску) за межами смт. Турбів Турбівської селищної ради Липовецького району Вінницької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Липовецька районна державна адміністрація.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури:
громадське обговорення розпочато  з дня оприлюднення Звіту про СЕО Детального плану території на офіційному сайті Липовецької районної ради (http://lipovec-rada.gov.ua), а саме з 11 вересня 2020 року та триває до 15 жовтня 2020 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):- не плануються .

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:Липовецька районна державна адміністрація.

Контактна особа:Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації – головний архітектор району Грицай Тамара Володимирівна, електронна адреса:rda_lipovec@vin.gov.uaОшибка! Недопустимый объект гиперссылки.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій та місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:Липовецька районна державна адміністрація, поштова адреса: вулиця Героїв Майдану, 4, Липовець, Вінницька область, 22500, електронна адреса:    rda_lipovec@vin.gov.ua,веб-сайт: http://lipovec-rada.gov.ua

Строки подання зауваженнь та пропозицій:зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінкуприймаються до 15 жовтня 2020 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонний плив відсутній.

1. Звіт про стратегічну екологічну оцінку
  2. Детальний план території «Пояснювальна записка»
  3. Основне креслення 1
  4. Основне креслення 2