Повідомлення про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту містобудівної документації

Відповідно до ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555, Липовецька райдержадміністрація повідомляє про проведення громадських слухань з метою  обговорення проекту містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки кадастровий номер 0522286400:04:000:3616 площею 0, 2779 га для розміщення артезіанської свердловини за межами населеного пункту на території Славнянської сільської ради Липовецького району Вінницької області» (далі -ДПТ).

Основні техніко-економічні показники

Найменування

Од. виміру

Всього

1

2

4

Детальний план території земельної ділянки кадастровий номер 052228600:04:000:3616, площею 0,2779 га для розміщення артсвердловини за межами населеного пункту на території Славнянської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

1

Площа території, що розглядається ДПТ

га

2

Площа ділянки

га

Глибина артсвердловини

п.м

70

4

Потужність

м3/добу

120

5

Площа проїздів (тротуарів, доріжок та майданчиків) довжиною 56,6 п.м

м2

6

Довжина огорожі ділянки

м.п.

7

Кількість працюючих (в три зміни)

чол.

8

Відсоток озеленення

87

Мета заходу – врахування інтересів та пропозицій громадськості;

Проект містить графічні та текстові матеріали. Проект ДПТ розробляється з метою розміщення артезіанської свердловини за межами населеного пункту на території Славнянської сільської ради Липовецького району Вінницької області» щодо зміни цільового призначення земельної ділянки «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)» і перебуває в приватній власності у Качанюк Олени Володимирівни та Стукан Анастасії Олександрівни.

Склад проекту:
Том 1 –загальна пояснювальна записка; Том 2 – графічні матеріали.
Основні техніко-економічні показники:
Загальна площа ДПТ –  0,2779 га;
Замовник – Липовецька районна державна адміністрація.
Розробник – Вінницька філія Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІпроектреконструкція».
Підстава для  розроблення: розпорядження Липовецької райдержадміністрації від 13.08.2020 № 185 «Про розроблення «Детального плану території земельної ділянки кадастровий номер 0522286400:04:000:3616 площею 0, 2779 га для розміщення артезіанської свердловини за межами населеного пункту на території Славнянської сільської ради Липовецького району Вінницької області».  .

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Липовецькій районній державній адміністрації за адресою: Вінницька обл., м.Липовець, вул. Героїв Майдану, 4 (тел. 043 58 23255) та на офіційному сайті Липовецької районної ради. За забезпечення розгляду пропозицій відповідальний начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та захисту довкілля Липовецької райдержадміністрації, районний архітектор Грицай Т.В.
Пропозиції (зауваження) приймаються у письмовому вигляді з                     20 листопада  по 03 грудня 2020 року за адресою: 22500, Вінницька обл., м.Липовець, вул. Героїв Майдану, 4.
Громадські слухання (презентація, прилюдне експонування, публічні конференції тощо) відбудуться 04 грудня 2020 року о 10:00 год. в приміщенні Липовецької районної державної адміністрації по вул.Героїв Майдану, 4 у місті Липовець  Вінницького району Вінницької області.

ДПТ-8

ДПТ-9