У семінарі , що проходив 17 червня 2020р. у форматі відео-конференції, на тему «Повноваження органів місцевого самоврядування в освітній сфері та земельних відносинах» взяли участь начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради Інна Рябоконь, директор КУ "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району Галина Поєдинок та директор КУ "Методичний центр" Світлана Ковальчук.
Із вітальним словом до учасників семінару звернувся голова обласної ради Анатолій Олійник. Віктор Васильович Вікалюк – керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування- ознайомив із переліком пропонованих питань.
Із питань порядку денного інформувала Чепель Ольга Дмитрівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри європейського права Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, адвокат.
Опісля розглянутих питань учасники семінару мали час на запитання - відповіді. Семінар пройшов цікаво та конструктивно .