Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Позачергова 22 сесія обласної Ради 7 скликання

По  завершенні 21 чергової сесії обласної Ради свою роботу розпочала позачергова 22 сесія. В роботі пленарного засідання участь взяли 53 депутати.

Разом з внесеними змінами та пропозиціями до порядку денного було запропоновано 7 питань.

З ініціативи депутата обласної Ради Вадима Соляника депутати виключили з порядку денного питання про обрання першого заступника голови обласної Ради.

Натомість вирішили обрати двох заступників голови обласної Ради, попередньо скасувавши посаду заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з інформацією про свою депутатську та професійну діяльність.

 Депутати розглянули звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ринку землі, яке було узгоджене з усіма фракціями в обласній Раді.

Крім того, депутат від фракції «Самопоміч» Євген Власюк озвучив депутатське звернення щодо виділення 200 тисяч гривень на лікування хворої 8-річної Ангеліни Колісник.

Разом з депутатом Ігорем Хмілем вони ініціювали розгляд питання щодо критичної ситуації, що склалась в селі Шиманівка Теплицького району з неналежного утримання великої рогатої худоби та порушення санітарно-гігієнічних умов. Депутати запропонували створити робочу групу.

До порядку денного, за поданням обласної державної адміністрації, включили питання про надання згоди на реставрацію і ліквідацію аварійного стану східного портика, східного флігеля пам’ятки архітектури 1782 року палацу Потоцьких та про надання згоди на відступлення права вимоги з метою погашення заборгованості за спожитий природний газ КП «Вінницяоблтеплоенерго».

Депутат обласної Ради Вадим Соляник звернувся з депутатськими зверненнями щодо вирішення питання закінчення будівництва ЗОШ І-ІІІ ступенів в селі Зведенівка Шаргородського району та дотримання чинного законодавства щодо прозорої роботи Шаргородської міської ради: та звернення до начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса щодо факту підробки посадовими особами Шаргородської міської ради рішень ради. Після розгляду звернень депутата Вадима Соляника та відповідного голосування, звернення набули статусу депутатських запитів.

Під час розгляду та затвердження порядку денного  сесії , депутати проголосували про низку змін та доповнень. В роботі обох сесій обласної ради взяв участь голова Липовецької районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.

Повернутись