Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Позачергова 25 сесія районної ради 7 скликання вирішила

Відбулася 25, позачергова, сесія районної ради 7 скликання. У пленарному засіданні взяли участь 23 депутати районної ради. В роботі сесії взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, керівники закладів комунальної власності районної ради. Голова районної ради Юрій Науменко привітав із Днем народження депутатів, що відзначали його в міжсесійний період : Олександра Ковбасюка, Петра Прокопчука, Володимира Степанюка, Геннадія Терлецького.

Секретаріат у складі депутатів Ігора Ревацького, Сергія Огородника, Віктора Степанка приступив до виконання обов’язків, депутати затвердили порядок денний і перейшли до розгляду питань . Оскільки питання, внесені до порядку денного сесії вже були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та Президії районної ради, депутати проголосували за проекти рішень в цілому з питань:

Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 21 січня 2015 року № 411 "Про Єдину комплексну правоохоронну програму Липовецького району на 2015-2018 роки" (зі змінами).

Про реорганізацію шляхом перетворення Липовецької центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство "Липовецька районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області.

Про затвердження договорів оренди частини приміщення управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації, що є спільною власністю територіальних громад району.

Заступник голови районної ради Руслан Танасюк доповів про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними" (зі змінами) ;

-Про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною";

-Про реорганізацію шляхом перетворення Липовецької загальноосвітньої школи I-III ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області в опорний заклад "Липовецька загальноосвітня школа I-III ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області". Депутати активно обговорили дані питання і підтримали запропоновані проекти рішень.

Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради інформувала Алла Коцюбняк-начальник відділу юридичної , кадрової роботи та питань комунальної власності.

Головний лікар КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Липовецької районної ради" Василь Бондар інформував присутніх з питання щодо внесення доповнень до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17.08.2016 року №96 " Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров"я громадян" на 2016-2020 роки". Він зазначив, що доповнення до програми викликані тим, що Національна Служба здоров"я України бере на фінансування підприємства сімейної медицини структурними підрозділами яких є місцеві амбулаторії. В них працюють сімейні лікарі, терапевти, педіатри та середній медичний персонал, а питання фінансування ФАПів, фельдшерських пунктів переходить на місцевий рівень, через районну програму.

В обговоренні питання взяла участь перший заступник голови Ольга Дмитрів , вона зазначила, що на даний час районний бюджет утримує переважну більшість комунальних закладів незалежно від їх власності ( районна, селищна , міська) і такий принцип зберігатиметься доти - доки органи місцевого самоврядування займають чітку пріоритетну позицію забезпечення громад державними послугами. За інших обставин і при затягуванні процесу об"єднання територіальних громад будуть шукатись нові підходи для того, щоб зберегти систему надання медичних послуг населенню району. Підвів риску обговорення питання голова ради Юрій Науменко , він звернув увагу на те, що питання вже неодноразово обговорювалось із головами територіальних громад на нарадах, і зараз треба об"єднати зусилля і разом працювати в цьому напрямку. Депутати підтримали запропоновані до програми зміни.

Далі присутні заслухали питання, попередньо розглянуті постійною комісією з питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу (голова-В. Бичков), що стосуються затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються громадянам, фермерським господарствам в оренду , для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон. Доповідав з цих питань Олег Масліч - головний фахівець відділу у Липовецькому районі міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області. Інтерес викликало питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді ФОП Тригуба Григорія Івановича, для рибогосподарських потреб на території Трощанської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області. В його обговоренні взяв участь депутат Віктор Степанко. По обговоренні депутати проголосували за запропонований проект рішення і більшістю голосів рішення було прийнято.

Із питань щодо безоплатної передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Липовецького району у комунальну власність Староприлуцької об’єднаної територіальної громади (Новоприлуцької 1-2 ст., Староприлуцької 1-3 ст. загальноосвітніх шкіл та недобудованого приміщення поліклініки на 240 місць) доповів головний лікар ЦРЛ Олександр Дмитрук. Питання обговорили депутати Петро Прокопчук та Анатолій Грищук.

Голова районної ради Юрій Науменко інформував щодо внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 6 скликання від 20 квітня 2012 року 3175 " Про районну Програму місцевих стимулів для медичних працівників Липовецького району на 2012-2014 роки", зі змінами, затвердженими рішенням 17 сесії районної ради 6 скликання від 6 липня 2012 року №214 та рішенням 20 сесії районної ради 6 скликання від 08 листопада 2012 року №230 в частині продовження дії програми з метою підготовки лікарів-інтернів.

Відтак, на 25 позачерговій сесії районної Ради було розглянуто 20 питань з яких, відповідно до чинного законодавства, депутати прийняли відповідні рішення.

Повернутись