Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Позачергова 28 сесія районної ради

В роботі позачергової 28 сесії районної ради, яку провів голова ради Юрій Науменко, взяли участь районні обранці, керівники правоохоронних органів, жителі міста та засоби масової інформації.

Перед початком сесії головуючий запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих у протистояннях на майдані.

Потім голова фракції регіонів Сергій Петренко зачитав заяву про розпуск фракції Партії регіонів у Липовецькій районній раді.

Депутат Іван Демихін запропонував внести до порядку денного питання «Про оцінку соціально-політичної ситуації в районі». Підпунктами цього рішення були:

1.    Заборонити на території Липовецького району діяльність Партії регіонів та Комуністичної партії України.

1.1. Зобов’язати керівників районних партійних осередків негайно подати заяви до відповідних органів про ліквідацію даних осередків (районного, міського, селищного, сільських).

1.2. Головному редактору районної газети «Липовецькі вісті» оприлюднити вищевказані заяви та поіменні списки про вихід з партій.

2.    Висловити недовіру голові Липовецької районної державної адміністрації Грищуку Анатолію Васильовичу.

3.    Вимагати негайної відставки Президента України Януковича Віктора Федоровича за злочини, скоєні проти народу України.

4.    Звернутися до Липовецької міської ради з пропозицією про перейменування вулиці Леніна на вулицю Героїв Майдану в місті Липовець.

Дане рішення було підтримано депутатами районної ради.

Повернутись