Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Працівники культури відзначали своє професійне свято

У п`ятницю працівники культури відзначали своє професійне свято. Культармійців привітав начальник відділу культури та туризму Геннадій Терлецький, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, головний фахівець Вінницького обласного центру народної творчості Зоя Красуляк. Аматорів сцени нагороджено грамотами районного та обласного рівня. За підняття бойового духу учасників АТО Грамотою будинку офіцерів 60 відзначено народний колектив "Перевесло".


За особистий внесок у розвиток української національної культури, збереження та популяризацію народної творчості Подяками Президента Асоціації Українських організацій в Естонії відзначено всіх учасників концерту до 20-річчя товариства "Просвіта" в Естонії.


За активну співпрацю у розвитку національної культури грамотами відділу культури та туризму нагороджено голів територіальних громад з Білої, ВІйтовець, Зозова, Лукашової, Костянтинівки, Скитки, Попівки, Козинець, Сививковець, Струтинки. Начальник відділу вручив нагороду переможиці обласного конкурсу "Кращий за професією" Ірині Любарець-бібліотекареві Турбівської міської бібліотеки для дітей.
По завершенні урочистої частини перед глядачами виступили кращі творчі колективи району та солісти районного будинку культури.

Повернутись