Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Працівники поштового зв`язку 9 жовтня відзначають професійне свято - Всесвітній день пошти

Саме цього дня 1874 року в столиці Швейцарії Берні був заснований Всесвітній поштовий союз (ВПС) – одна з найстаріших і найбільш представницьких міжнародних і міжурядових організацій, що має статус спеціалізованого закладу при ООН.

На сьогодні ВПС є головним форумом для співробітництва між поштовими службами, він допомагає забезпечити універсальну мережу сучасних поштових продуктів і послуг; виконує консультативну і посередницьку роль. ВПС установлює правила міжнародного поштового обміну, надає рекомендації щодо стимулювання росту поштових об’ємів, а також і з підвищення якості обслуговування клієнтів.

Членами ВПС є 192 країни – разом вони утворюють єдиний поштовий простір і найбільшу фізичну мережу доставки в усьому світі.

Україна є членом ВПС з 1947 року і представлена в організації «Укрпоштою».
Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.
Серед когорти зв’язківців – колектив поштовиків Липовецького цеху поштового зв'язку, що є складовою Української пошти, єдиної державної мережі поштового зв’язку, яка охоплює всі регіони України і є найбільшим оператором на поштовому ринку держави. 
Розвиток поштового зв’язку великою мірою забезпечують сумління, висока кваліфікація фахівців, уміння гнучко реагувати на потреби ринку. З нагоди професійного свята керівники привітали начальника Липовецького цеху поштового зв"язку Мурашову Тамару Василівну, а в її особі весь колектив зв"язківців району.

Шановні працівники поштового зв"язку, нехай кожен день стане плідним для галузі поштового зв’язку та для кожного з вас. Нехай задоволення від результату праці завжди приносить всім почуття радості та гордості за важливу і потрібну людям справу, якій ви присвятили своє життя. 
Бажаємо процвітання, успіхів та перемог, міцного здоров’я, благополуччя!

В продовження вітання перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко вручили грамоту та квіти Тамарі Василівні та кращим представникам поштового зв"язку району.

Повернутись