Працюємо із задоволенням

З метою підтримки  сімей , які перебувають у складних життєвих обставинах і проживають на території Брицької територіальної громади,
фахівці із соціальної роботи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» побували в селі. З кожною сім’єю проводиться адресна робота щодо належного виконання батьками їх обов’язків, недопущення жорстокого поводження з дітьми, попередження вчинення насильства в сім’ї, пропаганди здорового способу життя, цільового використання коштів та планування сімейного бюджету.
Батькам надаються інформаційні, правові консультації та соціально-педагогічні послуги, відповідно до складних життєвих обставин, які наявні в сім’ях та складених актів оцінок потреб сімей/осіб. Ця робота перебуває в постійному руслі і періодично фахівці перевіряють її результати . Цього разу спільно із сільським головою Марією Пищик вони зустрілися із представниками вказаних сімей.