Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ПРАЦЮЄМО НАД ПРОЕКТАМИ

Світлина від Мій Липовець.

В минулому році реалізовано проект районної ради та Липовецької ДЮСШ "Створення багатофункціонального спортивного центру на базі міського стадіону" загальною вартістю близько 800 тис. грн. Нагадуємо перлік виконаних робіт: будівництво підпірної стіни по периметру стадіону, облаштування трьох глядацьких секторів із встановленням лавок, встеленням тротуарної плитки. На ці роботи використано коштів районного бюджету -550 тис. грн. та коштів обласного конкурсу 250 тис. грн. Окрім того, на стадіоні обладнано та встановлено за допомоги народного депутата Руслана Демчака майданчик вуличних тренажерів.
В даний час проводяться роботи із перекриття даху на приміщенні трибун товариства "Колос".Керівники сьогодні поцікавилися ходом робіт , які виконують працівники будівельної організації. 
Окрім цього , заплановано завершити роботи по сектору глядачів( протилежна від входу сторона), провести утеплення будиночка по периметру та його реконструкцію всередині, з метою створення належних умов для спортсменів.
Федерація футболу області відзначила роботу районної влади та адміністрації ДЮСШ щодо поліпшення спортивної інфраструктури та розвитку футболу, тепер на базі стадіону можна буде планувати проведення фіналу кубка області.

 

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

 
Повернутись