Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Працюємо з батьками над виконанням їх обов’язків

Плановий виїзд у Війтовецьку громаду.
 
Завдячуючи наявному транспорту, щойно придбаному за бюджетні кошти, щодня   фахівці комунального закладу Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Липовецької районної ради мають можливість щоденно здійснювати свою  роботу з надання соціальних послуг тим категоріям липовчан,які   її найбільше потребують. 
30.01.2019 р., представники Центру, спільно із працівниками служби у справах дітей Липовецької РДА та Липовецького відділення поліції, здійснили плановий виїзд у  Війтовецьку територіальну громаду, з метою обстеження сімей, які потребують посиленої уваги. 
Завдяки, завідувачу місцевого ФАПу Гуманицькій Г.Г. було виявлено сім’ю Г., яка отримує допомогу при народженні дитини і  використовує кошти не за призначенням.  Із даною громадянкою складено план використання коштів призначеної допомоги та розпочато здійснення оцінки потреб. 
Також обстежені умови проживання сімей, які перебувають на обліку Центру, як такі, що знаходяться в складних життєвих обставинах та сім’ю ,у якій виховується дитина під опікою. 
В процесі роботи у даній громаді, вжито заходів щодо підвищення батьківського потенціалу сімей, в яких є ознаки неналежного виконання батьківських обов’язків, надано рекомендації стосовно визначення шляхів вирішення основних проблем, спрямованих на подолання чи мінімізацію складних життєвих обставин, попередження насильства над дітьми та належного виконання батьківських обов’язків.
Здійснено виїзд у Попівську територіальну громаду. До відвідування сімей за місцем проживання, долучилась сільський голова Слободянюк Лідія Василівна. 
Метою  візиту  цього разу стало відвідування сімей, які перебувають під соціальним супроводом Центру та сімей, що знаходяться на обліку, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах. Перевірено умови проживання, необхідні запаси продуктів харчування, наявність одягу згідно з сезоном та відповідним розміром,  надано консультації щодо попередження насильства в сім’ях. В сім'ї П. проведено бесіду з батьками щодо відвідування їх неповнолітньою донькою навчального закладу та попереджено про відповідальність у разі невиконання ними обов'язків щодо  виховання дітей.

Повернутись