Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Працювала комісія з питань регулювання земельних ресурсів

На засіданні постійної комісії з питань регулювання земельних ресурсів, що відбулось сьогодні за участі заступника голови районної ради Руслана Танасюка та депутатів Миколи Дзюби, Юрія Задворного, Айдина Надир Огли Теймурова, Леоніда Балацького розглянуто проекти рішень із земельних питань, що виносяться на розгляд чергової 20 сесії районної ради 7 скликання. У засіданні взяли участь  Катерина Смішко-начальник відділу Держгеокадастру у Липовецькому районі, працівники апарату районної ради, сільські голови, землевпорядники сільрад. На розгляд питань були запрошені і зацікавлені особи -директор ТОВ "Подільська продовольча група "Гудзовський В., Українець Ю.І. та Українець Л.І.-представники ТОВ "Інвест-агро", ФОП Корнійчук В. Ф., орендарі Анатолій Лоза, Василь Гудзовський.

 З першого питання, що розглядалось, інформував Юрій Кошалко, землевпорядник Росошанської сільради .Підготовлено проекти рішень з питань затвердження проектів землеустрою  щодо встановлення (зміни) меж  адміністративно- територіального утворення села Росоша та селища Липовець  Росошанської ОТГ. Розгляд цих питань зумовлений включенням до меж населених пунктів окремих земельних ділянок, внаслідок чого збільшуються території населених пунктів.

З наступного питання  щодо погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Біла інформувала Катеритна Смішко. Про погодження проекту землеустрою села Славна доповів сільський голова Микола Фальштинський. З питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ФОП В. Корнійчук, інформував заявник.
З цього питання виступила сільський голова Ганна Нагорна і дала додаткову інформацію щодо орендаря та використання земельної ділянки. По питанню затвердження документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб інформував орендар Анатолій Лоза, довідки з цього питання давала землевпорядник Брицької сільради Ірина Соловйова. Депутати також розглянули питання нормативної грошової оцінки  земельної ділянки , що перебуває в оренді ТОВ "Подільська продовольча група" для ведення товарного с/г виробництва  на території Сививківської сільради, земельної ділянки  с/г призначення державної власності , що надається для ведення товарного  с/г виробництва  шляхом продажу права оренди через аукціон на територіях Липовецької міської та Щасливської  сільської рад.
Інформували з них Катерина Смішко та Надія Яремчук, землевпорядних Щасливської сільради. Окрім земельних питань, депутати ознайомились із проектом рішення щодо перспективного плану роботи Районної ради на 2018 рік. Всі розглянуті питання більшістю голосів вирішили винести на розгляд чергової сесії.
 
Повернутись