Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Права та обов’язки учня

Сьогодні в Україні відзначається День прав людини, саме тому напередодні цього дня, в рамках проведення Акції «16 днів проти насильства» та «Тижня права»,  за ініціативи працівників комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" проведена  профілактична робота із учнями 8 класу Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 на тему: «Права та обов’язки учня».
Метою зустрічі було узагальнення знань дітей щодо їхніх прав та обов'язків; формування правової свідомості; виховування почуття власної гідності;  пошани до законів України, уміння користуватися своїми правами та розвивати активну життєву позицію.
Зустріч відбувалася в режимі актуальної взаємодії між працівниками центру та учнями. Підлітки відповідали на запитання: чи знають вони свої права, чи повинні виконувати свої обов’язки перед тим, як претендувати на задоволення своїх прав. Пояснювали наскільки досконало виконують свої обов’язки.
По закінченню нашої зустрічі кожен із присутніх зробив висновки, що потрібно добре знати свої права, і безпосередньо, виконувати свої обов’язки.
 
Повернутись