Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Презентація роботодавця

Основним завданням центру зайнятості є допомога у пошуку роботи безробітним особам. Але досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями. Важливим партнером для служби зайнятості є роботодавець, від успішної співпраці з яким залежить результат – працевлаштування безробітних, тобто, задоволення кадрових потреб роботодавця. Тому, Липовецький районний центр зайнятості та КП «Вінницька транспортна компанія» є партнерами, між якими налагоджена тісна та плідна співпраця. Для більш якісного підбору необхідних працівників та ознайомлення шукачів роботи з підприємством 27 липня 2017 року з ініціативи центру зайнятості було проведено Презентацію роботодавця «Вінницька транспортна компанія».Відвідали захід 84 безробітних. Присутніми були: директор Липовецького РЦЗ–В.І. Ямпільський, заступник начальника відділу надання соціальних послуг С.С. Стародуб, провідний фахівець відділу оранізації надання послуг роботодавцям – Н.В. Шелестовська , провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Л.А.Щерба.
Начальник відділу кадрів даного підприємства, Редько Ірина Василівна, розповіла про історію створення підприємства, ознайомила присутніх з усіма технологічними процесами підприємства. Ірина Василівна, повідомила про потребу в таких професіях, як: машиніст екскаватора, машиніст–мастильник, токар, слюсар з паливної апаратури, слюсар–електрик з ремонту електроустаткування, слюсар з ремонту автомобілів, кондуктор громадського транспорту, слюсар з ремонту рухомого складу, електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній, електрозварник ручного зварювання, електромонтер контактної мережі, електромонтер тягових підстанцій, коваль на молотах та пресах, монтер колії, водій міського пасажирського автобуса, водій трамвая, водій тролейбуса. Безробітні та шукачі роботи, що приймали участь у заході, виявили зацікавленість організацією виробництва та можливістю в подальшому працевлаштуватися на підприємство. Фахівці служби зайнятості розповіли присутнім про ситуацію на ринку праці, про потребу в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості та про можливість навчання безробітних під замовлення роботодавця. Безробітним було запропоновано при потребі пройти стажування безпосередньо на підприємстві.
«Презентація роботодавця» пройшла дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за приділену увагу.
Провідний фахівець
відділу надання соціальних послуг Л. Щерба

Повернутись