Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Президія Липовецької районної ради

На засіданні Президії Липовецької районної ради розглянуті питання порядку денного чергової 5 сесії районної ради 7 скликання. З питань "Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015рік", "Про розпорядження голови райдержадміністрації", "Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40 "Про районний бюджет на 2016 рік" (із змінами)." доповіла Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання № 7 "Про регламент районної ради 7 скликання" інформував голова районної ради Юрій Науменко.

Про програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2016-2020 роки інформувала Березюк Катерина – спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

З Комплексною програмою реформування системи надання адміністративних послуг у Липовецькому районі на 2016-2017 роки ознайомила присутніх Галина Поєдинок, начальник управління економіки райдержадміністрації.

З Програмою профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Липовецького району на 2016-2020 роки виступив Михайло Некрут – ветеринарний лікар управління ветеринарної медицини у Липовецькому районі.

Про районну Програму розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки доповів Геннадій Терлецький, депутат районної ради,начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

З новою Програмою, що стосується надання безоплатної правової допомоги населенню Липовецького району на 2016-2017 роки виступила Ольга Русецька – начальник управління юстиції.

По проекту районної Програми організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл на 2016-2020 роки інформувала Інна Косач - начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Програму використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, інвентаризації земель, розробки схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель у Липовецькому районі на 2016-2020 роки та питання внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 6 скликання № 460 від 27 травня 2015 року "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок вирішено теж внести на розгляд чергової сесії.

На сесію вирішено внести і питання щодо надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад району цілісного майнового комплексу Липовецької центральної районної лікарні.

По внесенню змін до рішення 20 сесії районної ради 6 скликання від 8 листопада 2012 року № 224 "Про затвердження Стратегії розвитку Липовецького району на період до 2020 року" з урахуванням змін інформувала Галина Поєдинок.

Про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" доповіла Катерина Мельничук – директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

Питання щодо затвердження договорів оренди приміщень комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі" теж внесено на розгляд сесії. Депутати вирішили включити до розгляду і питання виключення з облікових даних селища Тельмана.

Присутніх цікавили питання харчування дітей у загальноосвітніх школах району, вчасної виплати заробітної плати учителям, співфінансування будівництва доріг. У обговоренні питань, що вирішено внести на розгляд чергової 5 сесії 7 скликання взяли участь депутати районної ради Олександр Козачишин, Леонід Балацький, Юрій Босюк, Галина Канарська, Геннадій Терлецький.

Повернутись