Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Президія районної ради розглянула питання порядку денного 18 сесії районної ради 7 скликання

Президія районної ради на своєму засіданні розглянула питання , що внесені до порядку денного 18 сесії районної ради 7 скликання і були попередньо розглянуті постійними комісіями районної ради . Засідання президії провів голова районної ради Юрій Науменко. У обговоренні проектів рішень  взяли участь Віктор Бичков, Петро Прокопчук, Олександр Козачишин, Леонід Балацький. Доповідала з бюджетних питань -Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. -Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (із змінами). -Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №91 "Про районну Програму супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки" (зі змінами). -Про розпорядження голови райдержадміністрації. -Про районну Програму забезпечення виконання Липовецькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017-2018 роки- Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

З питання щодо внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання від 25 березня 2016 року  №61 "Про  Комплексну програму реформування системи надання адміністративних послуг у Липовецькому районі на 2016-2017 роки" (зі змінами) інформувала Поєдинок Галина Анатоліївна – начальник управління економіки райдержадміністрації.

Бичкова Валентина Валентинівна – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, зупинилась на доповненнях продиктованих часом до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 134 "Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району за 2016 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району на 2017 рік".

Баліцький Роман Сергійович – директор комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі" інформував з питання внесення доповнень до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 25 вересня 2015 року № 476 "Про Програму поліпшення кінообслуговування населення Липовецького району на 2015-2017 роки" (зі змінами).

Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання від 27 вересня 2013 року №295 "Про Комплексну програму розвитку архівної справи у Липовецькому районі на 2013-2017 роки" доповів Роговий Олександр Іванович – начальник архівного відділу райдержадміністрації.

Про затвердження Статуту комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради Вінницької області у новій редакції інформувала Герасимчук Ірина Сергіївна – директор"Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради Вінницької області.

Про створення опорного закладу "Лукашівська загальноосвітня школа I‑III ст." Липовецької районної ради Вінницької області інформувала Леся Білозьорова, методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації. В обговоренні питання взяв участь голова профільної постійної комісії Петро Прокопчук.

Дужий Володимир Васильович – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформував про затвердження договорів оренди частин приміщення управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації, що є спільною власністю територіальних громад району.

Про затвердження договору оренди автомобіля, що нещодавно переданий в зону АТО, інформував Бондар Василь Михайлович – головний лікар комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

Мельничук Катерина Андріївна – директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" доповіла з питання прозвільнення громадян від плати за надання соціальних послугкомунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

З питань щодо переукладення контракту з директором комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі", відміни пункту 6 рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 25 вересня 2015 року №482 "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок", про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №141 "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради" інформувала Коцюбняк Алла Йосипівна – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

Із питань, що стосуються земельних відносин, зокрема: про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ "ЕЛІСТОРГ" для іншого сільськогосподарського призначення на території Брицької сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді ТОВ "ЕЛІСТОРГ" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ "ЕЛІСТОРГ" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Лісовика Володимира Андрійовича для ведення особистого селянського господарства на території Нападівської сільської ради  Липовецького району Вінницької області; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди Белкоту Віктору Зидоровичу для ведення фермерського господарства на території Вербівської сільської ради  Липовецького району Вінницької області; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих на території Росошанської сільської ради Липовецького району Вінницької області; доповів голова постійної комісії Віктор Бичков. Всі розглянуті на Президії питання рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні 18 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться завтра, 20 жовтня о 10 годині у верхній залі районної ради.

Повернутись