Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Прийомні батьки обговорювали важливі теми


Дорослі розуміють, що мусять нести сексуальну просвіту дітям тому, що в іншому випадку це робитиме за них «вулиця». Проте, на глибинному, особистому рівні є не готовими до такої діяльності. Ми починаємо висловлювати думки та сумніви з приводу доцільності розмов з підлітками на сексуальні теми, стверджуючи, що такі розмови шкідливі для дітей, штовхають їх на аморальні вчинки. Ця тематика потребує від нас елегантності, стриманості, уникнення перебільшень і дисгармонії, як у мові, так і в думках, діях, зовнішності. Всі ми не перестаємо вчитися все своє життя, щоб мати право називатися Людиною:Чоловіком чи Жінкою.
Саме тому, 21 вересня 2018 р., за ініціативи комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді " в приміщенні районної державної адміністрації, відбулася чергова група зустрічі прийомних батьків та опікунів/піклувальників на тему: «Статеве виховання дітей різного віку».

Спеціалістами центру донесено до запрошених мету, зміст, принципи та методи статевого виховання, періоди статевого дозрівання. Розглянуто особливості статевого розвитку дітей різного віку. Практичним психологом центру Євич О.В. розкрито прояви та причини сексуалізованої поведінки дітей, надано рекомендації прийомним батькам, опікунам/піклувальникам щодо її подолання. Переглянуто та обговорено відеофільм «Статеве виховання дітей».

Учасники групи зустрічі обмінювалися досвідом вирішення ситуацій зі свого власного життя та надавали пропозиції щодо уникнення несприятливих умов в сімейному оточенні.
В ході зустрічі прийомні батьки, опікуни/піклувальники мали можливість обговорити різні запропоновані життєві ситуації та низку проблемних питань, що виникають у процесі функціонування прийомних сімей, сімей опікунів/піклувальників.
Перед присутніми, також, виступила начальник служби у справах дітей Липовецької райдержадміністрації, Вікторія Іванюк. По завершенні заходу обговорено побажання для подальших тем зустрічей.

 
Повернутись