Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Привітали дітей які виховуються в прийомних сім’ях з Днем Святого Миколая

19 грудня з самого ранку приміщення райдержадміністрації наповнилося веселим дитячим гомоном. На запрошення першого заступника голови райдержадміністрації  Ольги Дмитрів та голови районної ради Юрія Науменка  в  Дня Святого Миколая зібралися діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та сім’ях опікунів, діти героїв, які віддали своє життя за незалежність України, на святкову зустріч.  

Керівники  району привітали дітей  зі святом, побажали рости здоровими, радувати своїх близьких та поважати їх,  гарно навчатися, адже це свято приходить до дітей і до нас усіх  з вірою у добро і справедливість, вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи.   Кожен із нас, дорослих, має стати помічником Святого Покровителя, захищати Україну, працювати заради миру на нашій землі та майбутнього наших дітей. Тож нехай у це світле свято кожна дитина буде зігріта добром, турботою та батьківською любов’ю.

На завершення зустрічі всі отримали подарунки – «миколайчики».

http://lip-rda.gov.ua/ua/news/ostanni-novyny/11488-pryvitaly-ditei-iaki-vykhovuiutsia-v-pryiomnykh-simiakh-z-dnem-sviatoho-mykolaia