Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

Світлина від Мій Липовець.

З нагоди Дня перемоги з нацизмом у Другій світовій війні голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністрації Олег ФУрманюк та керуючий справами Олександр Скоцький відвідали учасника бойових дій тієї далекої війни, зв"язківницю, жінку-легенду Віру Іванівну Ковалик. Нещодавно Віра Іванівна зустріла свою 96 весну.
У перший рік війни вона , молода вчителька, пішла на фронт разом із чоловіком. Нарівні воювали і своєю мужністю, сміливістю наближали Перемогу над ворогом. Була телеграфістом, зв"язківницею, виносила поранених із поля бою, перев"язувала рани... Сьогодні в її скриньці ряд нагород і, як кожен фронтовик, вона пам"ятає де і за що кожну отримала.
По завершенні війни працювала вчителькою в школі, згодом секретарем Липовецької селищної ради. Спільно із чоловіком народили й виховали троє діток- сина і доньок. Похоронила чоловіка. Як вийшла на заслужений відпочинок, продовжувала активну громадську діяльність, ділилася своїм досвідом, часто давала поради своїм колегам в органі самоврядування , завжди була бажаною гостею в колективі. Завдяки активному способу життя, позитивній енергії, яку випромінювала, відчувала себе і виглядала значно молодшою своїх років. Лише після 90 літнього ювілею стала рахуватися із віком, більше уваги приділяти собі.
Сьогодні вона чекала гостей, бо у цей день завжди приходять її вітати, а дім та її добре серце для всіх відкриті. Гості завітали із двома грамотами - обласного та районного рівнів, грошовими винагородами, квітами. Окрім того , принесли в світлицю гарний настрій. Віра Іванівна радо зустрічала їх разом із донькою Ольгою Миколаївною. Обмінялися вітаннями , пожартували, посміялися. Веселу вдачу має ця поважна і шанована на Липовеччині жінка, не дивлячись на всі випробування, які їй доля приготувала. Хай же Бог їй пошле многая літа в мирі , любові, злагоді, при доброму здоров"ї та світлій пам"яті. З роси і води, шановна Віро Іванівно!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись