Привітали юристів зі святом

Сьогодні всіх причетних до юриспруденції очікують щирі поздоровлення, вітання й листівки від друзів та теплі вітання від співробітників.

У районній раді та райдержадміністрації юристів привітали зі святом керівники району та профспілки державних установ. Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко відзначили особистий внесок юристів у становлення державності України і побажали усім миру, добра, професійного росту, успіхів у праці на благо Вітчизни.

Голова РК профспілки Валентина Тращук побажала правовикам міцного здоров'я, оптимізму, наполегливості у розв"язанні питань, не знати невдач, втоми й безнадії. Нехай всі розпочаті справи успішно фінішують, а в особистому житті хай завжди буде щастя, радість, любов і злагода. Удачі та успіхів в юриспруденції, процвітання і наснаги у справах!

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.